Щоб досягти успіху у житті майбутній фахівець опановує престижну і креативну спеціальність. Донецький державний університет внутрішніх справ (ДонДУВС) маючи величезний шестидесятирічний досвід у підготовці фахівців у галузях права, економіки, державного адміністрування, правоохоронної діяльності надає можливість амбітним та талановитим здобути пристижну освіту європейського рівня, а також отримати відповідні компетенції

Криміналіст

Однією із ключових фігур діяльності поліції є криміналіст. Спеціалісти-криміналісти працюють у кожному підрозділі поліції та досліджують місця злочинів з метою виявлення та вилучення слідів злочинця та інших речових доказів, які дозволяють встановити особу правопорушника та довести його причетність до скоєння злочину в суді.

Докладніше»

Експерт-криміналіст (судовий експерт)

Під час розслідування злочинів дуже часто є потреба отримати відповіді на питання, вирішення яких потребує спеціальних знань у різних галузях науки та техніки. В таких випадках на допомогу слідчому приходить судова експертиза. Проведення судової експертизи здійснюється судовими експертами, зокрема експертами-криміналістами.

Докладніше»

ДонДУВС вітає місто Бахмут зі святом

Експерт оцінювач (судовий експерт)

Розслідування більшості кримінальних справ, цивільних, господарських та трудових суперечок дуже часто залежить від правильної оцінки збитків під час ДТП, завданої шкоди внаслідок крадіжки тощо. А часто єдиним виходом з тривалих майнових спорів, коли вирішенню підлягають питання щодо вартості нерухомого майна є судова експертиза.

Докладніше»