На березі Азовського моря в одному з найкрасивіших приморських міст України – Маріуполі розташовано Донецький державний університет внутрішніх справ, який готує фахівців для роботи в сферах права, правоохоронної діяльності, а також економіки та управління.

Наш Університет був свідком багатьох подій: становлення, поступовий розвиток у Донецьку, передислокація до Кривого Рогу та Маріуполя у зв’язку з військовою агресією на Сході України та вимушений стрімкий розвиток з самого початку.

Донецький університет внутрішніх справ починаючи зі статусу юридичного інституту нараховує більше 35 тисяч випускників, які успішно займаються улюбленою справою свого життя і будують власну кар’єру. Події на Донбасі кардинально вплинули на хід нашої історії, але разом з цим дали поштовх до кроку вперед і стрімкого подальшого розвитку Університету.

построение курсантов дондувс в мариуполе

Факультети у місті Кропивницький

Кафедри та лабораторія у місті Кропивницький

Умови навчання та проживання для здобувачів у місті Кропивницький

курсанты ДОНДУВС

 

Наразі заклад освіти невпинно рухається вперед завдяки потужній, амбітній та дружній команді. До освітньо-виховного процесу залучаються найкращі викладачі-практики та створюється унікальне академічне середовище для здобувачів та здобувачок вищої освіти.

Наш науковий та дидактичний потенціал, це – 23 доктора наук, 13 професорів, 40 доцентів, 90 кандидатів наук, серед них прізвища відомі далеко за межами нашої держави. І всі вони активно працюють та розвиваються у Донецькому університеті внутрішніх справ.

Комфортні аудиторії, класична юридична бібліотека, інтерактивний тир, розвинута інфраструктура, зручні та сучасні курсантські та студентські гуртожитки, Академія поліції та Криворізький навчально-науковий інститут це все поєднано в розвинутому академічному комплексі.

Двері нашого Університету завжди відкриті для молоді, яка отримує якісні знання і реалізовує свої творчі здібності. За час навчання в нашому університеті кожен має можливість реалізувати себе, як особистість та проявити найкращі лідерські якості, маючи всі для цього всі умови. Престижність наших спеціальностей дає поштовх до розвитку власної кар’єри і мотивують робити великі кроки до успіху!

Наш університет  — це також і неймовірний простір для наукового розвитку. Кожен курсант чи курсантка, студент чи студентка беруть участь у наукових заходах, пишуть статті, беруть участь в олімпіадах, конференція і різноманітних зустрічах. Молоді науковці мають змогу подорожувати Україною, розширювати свої знайомства, ділитися досвідом з молоддю інших закладів вищої освіти й у цьому їм активно допомагають викладачі університету.

 

 

Наш академічний простір –  це унікальне творче середовище для спілкування з друзями та однодумцями. Тут завжди підтримують яскраві ініціативи та амбітні плани і залюбки допомагають їх реалізовувати у життя.

Ми могутня команда одного з найпрестижніших Університетів Міністерства внутрішніх справ України, випускники якого з легкістю реалізують кар’єрні амбіції, плани та масштабні проєкти!