Донецький державний університет внутрішніх справ – заклад вищої освіти  зі специфічними умовами навчання, що готує фахівців-правоохоронців  для роботи в Національній поліції та юристів, економістів, управлінців  – для цивільних установ.

ДонДУВС  був свідком багатьох подій: становлення, поступовий розвиток у Донецьку, передислокація до Кривого Рогу та Маріуполя у зв’язку з військовою агресією на Сході України у 2014 році та знову переміщення  на початку повномасштабної війни у лютому 2022 року. Наразі Донецький державний університет внутрішніх справ продовжує свою роботу у містах Кропивницький та Кривий Ріг.

ДонДУВС у статусі закладу вищої освіти нараховує більше 35 тисяч випускників, які успішно займаються улюбленою справою свого життя і будують власну кар’єру. Події на Донбасі кардинально вплинули на хід історії закладу вищої освіти, але разом з цим дали поштовх до кроку вперед і стрімкого подальшого розвитку Університету.

Факультети у місті Кропивницький

Кафедри та лабораторія у місті Кропивницький

Університет невпинно розвивається та рухається вперед завдяки потужній, амбітній та дружній команді. До роботи залучаються найкращі викладачі-практики та створюється унікальне середовище для здобувачів та здобувачок вищої освіти.

Комфортні аудиторії, класична юридична бібліотека, тир, зручні гуртожитки, Академія поліції та Криворізький навчально-науковий інститут – це все поєднано в розвинутому академічному комплексі.

Науковий потенціал університету: 125 кандидатів наук, 37 докторів наук, 70 доцентів, 33 професора та 5 старших наукових співробітників, 6 працівників мають почесні звання України, з них 5 – «Заслужений юрист України», 1 – «Заслужений діяч науки і техніки України».

Двері ДонДУВС завжди відкриті для молоді, яка отримує якісні знання і реалізовує свої творчі здібності. За час навчання в університеті кожен має можливість реалізувати себе, як особистість та проявити найкращі лідерські якості, маючи всі для цього умови. Престижність спеціальностей дає поштовх до розвитку власної кар’єри і мотивує робити великі кроки до успіху!

ДонДУВС – це також і неймовірний простір для наукового розвитку. Кожен курсант чи курсантка, студент чи студентка беруть участь у наукових заходах, олімпіадах, конференціях і різноманітних зустрічах, пишуть статті. Молоді науковці мають змогу подорожувати Україною, розширювати свої знайомства, ділитися досвідом з молоддю інших закладів вищої освіти й у цьому їм активно допомагають викладачі університету.

Наш академічний простір –  це унікальне творче середовище для спілкування з друзями та однодумцями. Тут завжди підтримують яскраві ініціативи та амбітні плани і залюбки допомагають їх реалізовувати у життя.

Університет – це кузня високопрофесійних кадрів, адже рівень знань випускників ДонДУВС дозволяє їм будувати успішну кар’єру та бути лідерами своєї справи.