Аналіз оперативно-тактичної ситуації та відомостей, встановлення особи невідомого злочинця, розкриття особливостей використання інформаційно-аналітичного забезпечення оперативно-розшукової діяльності – здобувачі та здобувачки вищої освіти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції відпрацювали модель виявлення та розкриття розбійного нападу.
У перший день квесту учасники окреслили повноваження оперуповноваженого карного розшуку, включеного до складу слідчо-оперативної групи з досудового розслідування кримінального правопорушення.
Курсанти та курсантки визначили та виконали першочергові заходи з розкриття кримінального правопорушення, використовуючи облік раніше судимих осіб, бази даних, «Безпечне місто», соціальних мережі тощо щодо відслідковування почерку серії аналогічних злочинів, встановлення профілю злочинця, заходів зі встановлення місцезнаходження викрадених речей (мобільного телефона та грошей, банківської картки).
Відпрацювали встановлення місцезнаходження абонентів та їх зв’язків, мобільного терміналу, моніторингу дзвінків після злочину, склали фрагменти відповідних документів за результатами службової діяльності.
На початку другого дня робочі групи отримали конверт з фотографією особи, підозрюваної у вчиненні розбійного нападу. Кожна з груп повинна була зібрати максимум інформації про особу на фото, користуючись засобами інформаційних технологій та на основі розвідки з відкритих джерел даних.
За результатами отриманих та узагальнених даних здобувачі вищої освіти склали звіти та презентували результати виконаної роботи.
У ході поліцейського квесту курсанти ДонДУВС актуалізували теоретичні знання, уміння та практичні навички з навчальних дисциплін: «Оперативно-розшукова діяльність», «Оперативно-розшукова тактика», «Оперативно-розшукове документування», «Основи кримінального аналізу», «Інформаційне забезпечення професійної діяльності».