Науковці університету підготували та видали два словники: білінгвальний термінологічний словник з навчальної дисципліни «Теорія держави і права» (укладачі: Тетяна Дацюк, Марина Кравцова, Ірина Лопатинська) та словник-довідник «Етичні вимоги правничої професії» (укладачі: Ксенія Ніколенко, Ірина Лопатинська, Олексій Гігін).
Білінгвальний термінологічний словник пропонується здобувачам вищої освіти для використання у навчальному процесі з метою формування більш широкого світогляду про загальні закономірності виникнення, розвитку, функціонування державно-правових явищ і процесів, а також формування ґрунтовних знань про головні та вихідні для юридичної науки поняття.
Білінгвальний термінологічний словник розрахований на здобувачів та здобувачок закладів вищої освіти першого освітнього (бакалаврського) рівня, а також для працівників правоохоронних органів, викладачів, ад’юнктів (аспірантів).
Білінгвальний словник не лише надає можливість здобувачам вищої освіти зафіксувати ключові поняття та терміни з навчальної дисципліни «Теорія держави і права», а й посилити свої теоретичні знання за рахунок можливості оволодіння правничою термінологією двома мовами.
У словнику-довіднику «Етичні вимоги правничої професії» розглянуті загальні особливості етики як соціального явища, окреслені в понятійній формі основні особливості моралі сучасного правника та подані конкретні зведення етичних кодексів суддів, нотаріусів, адвокатів, прокурорів, слідчих та державних й приватних виконавців. Терміни і поняття формують загальне уявлення про сутність, роль і місце етичних поглядів і вимог у професійній діяльності правника.
Словник-довідник розрахований на здобувачів та здобувачок закладів вищої освіти другого освітнього (магістерського) рівня, а також для юридичного профілю працівників правоохоронних органів, викладачів, ад’юнктів (аспірантів).
Етичні вимоги стосуються представників різних професій і визначаються переважно активною громадянською позицією, небайдужим ставленням громадян до вирішення проблем, що мають соціальний резонанс та державно-національне значення. Формулювання нових термінів і понять має не тільки науково-теоретичне значення, але й допоможе практично засвоїти інновації, сприятиме вільному володінню сучасною термінологією, уникненню помилок, неточностей чи просто дискомфорту в спілкуванні.