Покращення емоційного стану та підтримка ментального здоров’я молоді з числа внутрішньо переміщених осіб – мета заходу, проведеного командою ДонДУВС «Mental Health Space» у межах проєкту UPSHIFT.
«Важливо, що на базі університету в Кривому Розі створений осередок, де молоді люди будуть допомагати ВПО, котрі зіштовхнулися з тими ж проблемами, що свого часу й вони самі. Заплановано багато рефлексій, квестів, мозковий штурм. Це все необхідно нам, щоб подолати наслідки важких ситуацій», – прокоментувала менторка програми UPSHIFT в Дніпропетровській області Ірина Гончарук, яка також долучилася до заходу.
«Молодь дізналася про проєкт із соцмереж. Подали заявку, щоб пройти відбір. Університет посприяв реалізації ідеї, допоміг поїхати курсантам на Boot Camp до Дніпра. Тепер заклад надає приміщення, де надалі будуть проходити тренінги у межах проєкту. Мета заходів – формування ментального здоров’я ВПО, в тому числі підлітків і молоді», – пояснив декан факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Олексій Цуркан.
На початку тренінгу курсанти та курсантки представили свою команду, провели знайомство з учасниками, розповіли правила проведення заходу.
Далі присутні виконували завдання, спрямовані на розвиток креативності, командного духу та взаємодію один з одним. Учасники відкрили себе та колег з нової сторони, вчилися вирішувати проблеми та розслаблятися. Завершився захід загальною рефлексією, під час якої молодь поділилася своїми враженнями від заходу.
Ця публікація створена в межах програми UPSHIFT, яка у Дніпропетровській області реалізується ГО «Дуїт», за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії. Її зміст є відповідальністю учасників програми UPSHIFT та не обов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ та уряду Японії.
Разом з нашою міжнародною освітньою платформою майбутні студенти та курсанти можуть досягти реалізації своїх мрій.