Триденне навчання проводили високопрофесійні міжнародні експерти з багаторічним практичним досвідом роботи на різних державних посадах. Захід організували за сприянням Швейцарської неурядової організації «Міжнародні проєкти». Подібні тренінги вже пройшли у понад 70 країнах світу.
Під час першого семінару “Принципове, вільне від корупції керівництво у військовий час та після війни” учасники визначили поняття лідерства, розглянули його основу – створити бачення, ефективно його донести та утримувати увагу. Приділили увагу терміну «принцип» та розглянули його зв’язок з успіхом керівництва. Розглянули 8 основних рис характеру лідера та їх застосування.
Другий семінар провели за темою «Відповідальне лідерство та етика. Запобігання корупції». Спікери окреслили поняття корупції. У ході дискусії учасники дійшли до висновку, що вона створює брак довіри як до державних, так і до приватних установ. Ключем до успіху є зміцнення довіри громадськості задля отримання необхідної згоди. На практиці розібрали фактори, що призводять особу до помилок.
Моделі побудови суспільства та держави вільної від корупції, а також вплив її подолання на побудову здорової сім’ї та формування особистості розглянули під час третього семінару «Переваги подолання корупції для держави, підприємства, сім’ї та особистості». Особливу увагу приділили професійним стандартам.
Під час підведення підсумків тренінгу учасники обговорили досвід України у антикорупційній діяльності, окреслили подальші кроки для подолання корупції. Активну участь у обговоренні взяла уповноважена з антикорупційної діяльності ДонДУВС Катерина Удод.
Проведення тренінгу ініціювала завідувачка відділення міжнародного співробітництва університету Вікторія Москаленко. За результатами участі представники ЗВО отримають сертифікати міжнародного зразка.