Здобувачі та здобувачки вищої освіти ознайомилися з основними маніпулятивними прийомами, які країна-агресор використовує у інформаційній війні для викривлення картини минулого на свою користь. Виховний захід «Історичні міфи російської пропаганди» організували викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.
Для успішної протидії відвертим маніпуляціям, що стали таким самим знаряддям війни зі сторони рф, як і крилаті ракети, в університеті приділяється увага інформаційній гігієні та знанням про минуле України. Курсанти дізналися, як і з якою метою відбувається пропагандистська гра у підміну термінів («спецоперація», «фашизм», «геноцид», «денацифікація») та навчилися протидіяти їм.
Російська агресія проти України супроводжувалася безпрецедентною хвилею дезінформації, яка цілком слушно привернула увагу всього світу та викликала відповідну реакцію у вигляді блокування низки найагресивніших пропагандистських ресурсів. Однак з історичного погляду намагання дискредитувати український національний рух, спираючись на брехню, має дуже довге коріння.
Проведення подібних заходів не лише формуватиме у нового покоління українців навички критичного мислення та медіаграмотності, але й сприятиме тому, що російський агресор демонструватиме багато «жестів доброї волі» не лише на фронті, але й в інформаційному просторі.